18192021222324
25262728293031

Vyhlásenie o prístupnosti

Majstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu Ministerstva obrany SR

Príslušníci práporu radiačnej, chemickej a biologickej ochrany Rožňava sa 5. júna zúčastnili 10. ročníka polmaratónu v Banskej Bystrici, v rámci ktorého sa uskutočnili  Majstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu Ministerstva obrany SR.

Mestský 7 km okruh s rovinatým profilom naši príslušníci práporu rchbo absolvovali 3-krát. Na štart polmaratónskej trate sa postavilo viac ako päť stoviek bežcov. Atraktívna trať dôkladne preverila kondíciu všetkých bežcov. Večerná atmosféra s hudbou a svetlami umocnila zážitok spojený so šťastím z posledných metrov v cieľovej rovinka. Rotmajsterka Viera Kederová si vybojovala 2. miesto medzi ženami, medzi mužmi sa najlepšie darilo  zamestnancovi Petrovi Sobekovi, ktorého len pár sekúnd delilo od tretieho miesta, nakoniec dobehol na 4. mieste.

Zástupca veliteľa práporu major Marcel Uharček sa umiestnil na 9. mieste a náčelník Skupiny plánovania operácii poručík Michal Pašeň sa umiestnil na 21. mieste.

Majstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu Ministerstva obrany SRMajstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu Ministerstva obrany SRMajstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu Ministerstva obrany SR

Autor: prrchbo , Foto: Archív marathonBB, Rado Štrkula - Fotobb - Dátum: 09.06.2021