Deň otvorených dverí v KIA Motors Slovakia


Deň otvorených dverí v KIA Motors Slovakia

V sobotu 6. júna 2015 mala KIA Motors Slovakia deň otvorených dverí. Táto aktivita je jedna z najväčších v našom regióne v letnom období. Tento rok sme sa na nej zúčastnili po prvýkrát. Celkový počet návštevníkov nás doslova šokoval. Bránami KIA Motors Slovakia v sobotu prešlo okolo 17 000 ľudí.

 

Stan Regrutačnej skupiny Žilina si našiel svoje miesto v bloku Ozbrojených zložiek SR spolu s políciou a hasičmi. Celé podujatie bolo zo strany KIA Motors Slovakia do detailov pripravené a zorganizované. Čo sa týka samotnej výroby motorových vozidiel bola možnosť nazrieť do viacerých výrobných hál, kde boli spustené niektoré stroje. Na centrálnom nádvorí bolo zriadené veľké hudobné a súťažné pódium, ďalej mali návštevníci k dispozícii prehliadku vozidiel nemenovanej značky a tiež prehliadku historických vozidiel, rôzne športové súťaže, balóny, autoškolu, trenažér, DINO show, kolotoče, v neposlednom rade množstvo vojenskej a policajnej techniky, dynamické ukážky polície i 5. pluku špeciálneho určenia a veľa iných zaujímavých atrakcií.


Dokonca aj počasie prialo tomuto podujatiu – bol krásny slnečný deň.
O rok sa tešíme na túto aktivitu znova.


Deň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors SlovakiaDeň otvorených dverí v KIA Motors Slovakia

Autor: RSk Žilina - Dátum: 16.06.2015
Čítanosť: 54533
Verzia pre tlač

Skočiť na menu