Topoľčiansky deň detí


Topoľčiansky deň detí

     Dňa 31. mája 2015 prebehol na Námestí M.R. Štefánika v Topoľčanoch „Topoľčiansky deň detí“ pod záštitou Mestského úradu Topoľčany. Počas podujatia bol zabezpečený bohatý kultúrny program s rôznymi tanečnými a speváckymi vystúpeniami. Účastníci podujatia si mohli mimo hlavného programu prebiehajúceho na hlavnej tribúne vyskúšať, ako je to sedieť vo vojenských pásových a kolesových vozidlách. Do vlastných rúk si deti mohli chytiť rôzne typy zbraní. Zároveň sa od prítomných vojakov mohli čo to o týchto zbraniach dozvedieť.

V regrutačnom stane sa okrem informácií ako sa stať profesionálnym vojakom, deti realizovali pri skladaní papierových čiapok a pohárikov alebo pri vymaľovávaní obrázkov. So sebou si odnášali časopisy „Obrana“ s obrázkami zbraní a vojenskej techniky.

Pre odbúranie energie detí a chvíľu kľudu pre rodičov bol na námestí k dispozícii nafukovací hrad, retiazkový kolotoč a trampolíny, kde sa mohli tí najmenší do sýtosti vyblázniť a nechať svojich rodičov trochu vydýchnuť.


Topoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detíTopoľčiansky deň detí

Autor: RSk NR - Dátum: 04.06.2015
Čítanosť: 17410
Verzia pre tlač

Skočiť na menu