Deň mestskej polície, ozbrojených a záchranných zložiek


05.06.2015 o 09:00 hod,
Letisko Prievidza

 

     Regrutačná skupina Trenčín Vás pozýva na XII. ročník podujatia Deň mestskej polície, ozbrojených a záchranných zložiek na letisko Prievidza.

 

V piatok 5. júna 2015 vás opäť radi privítame na Dni mestskej polície, ozbrojených a záchranných zložiek, ktorý sa bude konať už 12-krát v areáli letiska Prievidza od 9.00 do 13.00 h! Podujatie sa koná pod záštitou primátorky mesta Prievidze, JUDr. Kataríny Macháčkovej, a náčelníka Mestskej polície Prievidza, Mgr. Ľubomíra Pomajba, a zúčastní sa ho viac ako 30 bezpečnostných, hasičských a záchranných zložiek, ale aj letecké a vojenské historické kluby, ako aj súkromné firmy a občianske združenia zaoberajúce sa problematikou bezpečnosti.

 

Môžete sa tešiť na techniku, ktorá je používaná týmito zložkami pri ich práci, ale aj na dynamické ukážky nielen na zemi, ale aj vo vzduchu. Okrem bohatého programu pre deti, ale aj dospelých, sa počas celého dňa môžete zúčastniť aj odberu krvi, ktorý je organizovaný Červeným krížom prostredníctvom mobilnej odberovej jednotky Národnej transfúznej služby SR. Špeciálnym hosťom podujatia je herec Štefan Skrúcaný!

 

Prievidza 2015 

<< späť

Skočiť na menu