Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...


Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...

     Pomôcť uchádzačom vedeným na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny v Prešove „Prísť na to - čo chcem robiť“ prišli príslušníci Regrutačnej skupiny Prešov, Personálneho úradu Ozbrojených síl SR dňa 5. septembra 2014.

 

 

     V pripravenej prezentácií prítomným predstavili povolanie profesionálneho vojaka, pre mnohých lákavú životnú výzvu. Spolu rozobrali celý prijímací proces od podania si žiadosti o prijatie do štátnej služby profesionálneho vojaka až po brány útvarov, výhody ale aj nevýhody štátnej služby. Nezabudli zdôrazniť, že byť vojakom si vyžaduje kvalitného jednotlivca fyzicky zdatného, psychicky odolného v dobrej zdravotnej kondícií.

 

     Živá diskusia trvala dlhšie než samotná prezentácia. Otázky boli zamerané najmä na samotný výkon štátnej služby profesionálneho vojaka v ozbrojených silách Slovenskej republiky.

 

     Každý kto hľadá prácu, musí niekde začať. Možno práve takto začnú svoju cestu za prácou aj účastníci besedy s Prešovskými regrutátormi. Ostáva mi len veriť, že investované úsilie príslušníkov Regrutačnej skupiny sa skôr či neskôr prejaví.


Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...Je dôležité prísť na to, čo chcem robiť...

Autor: rotný Alojz MIKULA , Foto: RSk PO - Dátum: 08.09.2014
Čítanosť: 11657
Verzia pre tlač

Skočiť na menu