Preskocit navigáciu
VYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
August 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Vyhlásenie o prístupnosti

Mikuláš prekvapil detičky vojakov v Nitre


Mikuláš prekvapil detičky vojakov v Nitre  

V sobotu 7. decembra zorganizovali príslušníci 12. mechanizovaného práporu veľké mikulášske prekvapenie pre svoje deti. Vo vojenskej jedálni všetkých privítal zastupujúci veliteľ práporu major Andrej Tvrdoň a detičkám, ktoré celý rok poslúchali, zaželal plné vrecia sladkostí. Pod vianočným stromčekom si tento rok našlo svoje vysnívané balíčky 60 detí. Spoločne privítali Mikuláša, čerta aj anjela a pre sladkú odmenu im recitovali básničky a zaspievali vianočné pesničky. Ako každý rok ani tento nechýbala výborná kapustnica, na ktorej si pochutnali aj tí najmenší.

Toto skvelé prekvapenie sa nám podarilo finančne zabezpečiť za pomoci Vojenskej podpornej nadácie, ktorá sa na začiatku tohto roka uchádzala o dve percentá z daní. Zriadením nadačného fondu sa vytvoril aktívny a účinný prostriedok útvaru „ako sa postarať o vlastných ľudí“. 12. mechanizovaný prápor takto vyzbieral finančné prostriedky vo výške 2000 eur, z ktorých časť použil na nákup sladkostí pre deti.

Všetkým rodičom a deťom veľmi pekne ďakujeme za ich účasť a tešíme sa na nich budúci rok.


Mikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v NitreMikuláš prekvapil detičky vojakov v Nitre

Autor: npor. Ing. Peter Poldruhák , Foto: npor. Ing. Peter Poldruhák - Dátum: 10.12.2013
Čítanosť: 7534
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share