Neviete, čo študovať a kde študovať ?


Neviete, čo študovať a kde študovať ?

     Chémiu alebo IT, učiteľstvo alebo marketing, právo alebo medicínu ? V Bratislave alebo v Košiciach, v Banskej Bystrici alebo Žiline ?

 

     A čo takto študovať na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši

 

     Tak aj o tejto možnosti prišli porozprávať príslušníci Regrutačnej skupiny Prešov, Personálneho úradu Ozbrojených síl SR 5. decembra 2013 na Strednú priemyselnú školu elektrotechnickú v Prešove na Plzenskej ulici.

 

     Prišli pomôcť budúcim maturantom pri premýšľaní o svojej ďalšej budúcnosti. V pripravenej prezentácií poskytli študentom dostatok užitočných informácií týkajúcich sa podmienok štátnej služby profesionálneho vojaka v ozbrojených silách Slovenskej republiky a možnosti štúdia na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši. Spolu so študentmi rozobrali celý proces výberového a prijímacieho konania, čím všetkým musí prejsť žiadateľ od podania si žiadosti o prijatie do štátnej služby profesionálneho vojaka až po samotné kroky pred brány Práporu výcviku v Martine.

 

    Neodmysliteľnou súčasťou každej takejto prezentácie je odmena najoriginálnejších otázok propagačnými predmetmi, tak to bolo i v tomto prípade.


Neviete, čo študovať a kde študovať  ?Neviete, čo študovať a kde študovať  ?Neviete, čo študovať a kde študovať  ?Neviete, čo študovať a kde študovať  ?Neviete, čo študovať a kde študovať ?Neviete, čo študovať a kde študovať ?Neviete, čo študovať a kde študovať ?Neviete, čo študovať a kde študovať ?

Autor: čatár Alojz MIKULA, Regrutačná skupina Prešov , Foto: čatár Alojz MIKULA, Regrutačná skupina Prešov - Dátum: 06.12.2013
Čítanosť: 17040
Verzia pre tlač

Skočiť na menu