Každý túži po vzdelaní


Každý túži po vzdelaní

     O tom, že pre mladých to platí dvojnásobne sa presvedčili regrutátori z Prešova na dvoch školách Prešovského kraja. Dňa 26. novembra 2013 navštívili Gymnázium bl. Matky Terezy vo Svidníku a Strednú odbornú školu technickú v Stropkove.


     Ak sa má stať človek človekom, musí sa vzdelávať, dôkazom vzdelania je schopnosť hovoriť o najväčších veciach najjednoduchším spôsobom a práve takýmto spôsobom príslušníci regrutačnej skupiny Prešov Personálneho úradu ozbrojených síl Slovenskej republiky priblížili povolanie profesionálneho vojaka ozbrojených síl Slovenskej republiky, ktoré je náročným a zodpovedným povolaním. Je dôkazom morálnej sily jednotlivca, poslaním a záväzkom voči Slovensku.


     To, že prezentácia o podmienkach štátnej služby profesionálneho vojaka v ozbrojených silách Slovenskej republiky a možnosti štúdia na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši padla na úrodnú pôdu, svedčil aj fakt, že prezentácia na škole vo Svidníku začala o 08,00 hodine a nebyť druhej návštevy na škole v Stropkove, ktorá bola plánovaná na 11,00 hodinu, boli by regrutátori vo Svidníku hádam aj do obeda.


     Najoriginálnejšie študentské otázky boli odmenené propagačnými predmetmi s logom rezortu.


Každý túži po vzdelaníKaždý túži po vzdelaníKaždý túži po vzdelaníKaždý túži po vzdelaníKaždý túži po vzdelaníKaždý túži po vzdelaníKaždý túži po vzdelaní

Autor: čatár Alojz MIKULA, Regrutačná skupina Prešov , Foto: autor - Dátum: 28.11.2013
Čítanosť: 14001
Verzia pre tlač

Skočiť na menu