Ochrana zdravia a života


Ochrana zdravia a života

V piatok 6. septembra 2013 sa na futbalovom ihrisku v areáli Základnej školy na Prostějovskej ulici v Prešove uskutočnilo účelové cvičenie pod názvom „Ochrana zdravia a života“. Na aktivite nemohli chýbať regrutátori z Regrutačnej skupiny v Prešove.

 

Cvičenie bolo zamerané na rôzne súťaže pre deti, statické ukážky techniky a dynamické ukážky výcviku profesionálnych vojakov, ktoré zabezpečili príslušníci 2. mechanizovanej brigády Prešov. Veľký úspech mala ukážka sebaobrany. Na aktivite spolupracovali tiež príslušníci policajného zboru z Prešova a miestna organizácia Červeného kríža. 

 

„Kto sa chce pomaľovať?“, „Ja, ja, ja...?“ znela odpoveď z úst detí pri stane Regrutačnej skupiny Prešov, kde malých budúcich vojakov maskovali vojenskými farbami. Pomaľovaní chceli byť aj handicapované deti, tí z toho mali hádam najväčšiu radosť. Zástup odhodlaných detí nemal konca. Z dopoludnia si deti odniesli minimálne maskované úsmevy,  zážitky, rôzne letáky a iné prezentačné predmety.


Ochrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a životaOchrana zdravia a života

Autor: čatár Alojz Mikula , Foto: čatár Alojz Mikula - Dátum: 10.09.2013
Čítanosť: 17343
Verzia pre tlač

Skočiť na menu