Preskocit navigáciu

Vojenská polícia na Deň detí


Vojenská polícia na Deň detí

Aj tento rok pri príležitosti oslavy Dňa detí pripravila Vojenská polícia v spolupráci s ozbrojenými silami SR a ďalšími subjektmi na rôznych miestach po celom Slovensku statické a dynamické ukážky svojej práce a týmto spôsobom potešiť a vykúzliť úsmev na detských tváričkách počas ich sviatku.

V Bratislave mohli deti sledovať našich príslušníkov v Sade Janka Kráľa na akcii pod názvom "Na palube Jednorožca", V Trenčíne v kasárňach SNP sa uskutočnil "Posádkový deň detí", v Giraltovciach na "Dni detí s OS SR", v Topoľčanoch na "Dni detí mesta Topoľčany" na námestí M. R. Štefánika, ďalej v Novej Bystrici, v Banskej Bystrici, na Akadémii OS SR gen. M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši, v Šarišských Michaľanoch, v Trebišove, v Prešove a v Michalovciach.

Deti mali možnosť nielen vidieť výzbroj, výstroj a techniku používanú Vojenskou políciou no mohli si ju aj vyskúšať na sebe, dotknúť sa jej, prípadne aj vziať do svojich rúk. Veď od malička sa deti hrávajú na vojakov, či policajtov a tak mali možnosť vidieť a zažiť rôzne ukážky na vlastné oči.

Príslušníci Vojenskej polície sú radi, že aj touto formou mohli deťom priblížiť časť svojej práce a spríjemniť im oslavu ich sviatku.


Vojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detíVojenská polícia na Deň detí

Autor: VP , Foto: VP - Dátum: 12.06.2013
Čítanosť: 12259
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share