Vo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormo


Vo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormo V sobotu 8. júna 2013 sa vo Valčianskej doline už po druhýkrát stretlo 319 dvojčiat, 18 trojčiat a 2 štvorčiat. Najmladšie dvojičky nemali ešte ani rok a najstaršie mali 77 rokov. Týmto bol prekonaný minuloročný slovenský rekord v stretnutí dvojčiat a viacerčiat.

Pre deti boli pripravené rôzne hry a súťaže. Nechýbali ani trampolíny a skákací hrad. Tiež bohatý sprievodný program, a to divadelné predstavenie, kúzelník, modelovanie balónov, jazda na koníkoch, tombola o zaujímavé ceny a diskotéka.

Všetci boli síce rovnako oblečení, ale v stane Regrutačnej skupiny Žilina sa na chvíľočku stali vojakmi, nasadili si prilby, obliekli taktické vesty a tváre mali zrazu zeleno-čierne. A v tom momente boli na nerozoznanie aj pre samotných rodičov, ktorí si ich s radosťou odfotili.

Akcia sa niesla v duchu zábavy, tanca a dobrej nálady. Nechýbalo množstvo kočíkov, ktoré boli tiež samozrejme dvojmo a aj trojmo. Návšteva nášho stanu bola zaujímavým spestrením tohto podujatia nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov.

Vo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormoVo Valčianskej doline bolo zrazu všetko dvojmo, trojmo a aj štvormo

Autor: kapitánka Ing. Barbora HORVÁTHOVÁ a rotmajsterka Jana SANDANUSOVÁ , Foto: rotný Dušan ŠTAFFEN - Dátum: 10.06.2013
Čítanosť: 27454
Verzia pre tlač

Skočiť na menu