MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ - NA PALUBE JEDNOROŽCA


01.06.2013 o 10:00 hod,
V AREÁLI AUPARKU A SADE JANKA KRÁĽA V BRATISLAVE
RODINNÁ AKCIA

20. 06. 2013

Podujatie pripravuje občianske združenie Moonlight camp, ktoré sa už tretí rok úspešne venujeme inkluzívnemu vzdelávaniu a podpore nadaných detí zo sociálne znevýhodneného prostredia. V lete pre ne organizuje 10 dňové zážitkové divadelno - športové tábory vo Vysokých Tatrách zamerané na poznávanie prírody s kurzom herectva, prvej pomoci a hip-hopu. Počas školského roka realizuje aktuálne už druhý ročník projektu Na palube jednorožca – celoročné kurzy herectva, 1. pomoci a Hip – hopu. Súčasťou projektu je 5 dňové sústredenie vo Vysokých Tatrách, veľká celodenná akcia rodinného typu v areáli Auparku a Sade Janka Kráľa a premiéra divadelného prestavenia Malý princ v divadle GunaGu. Nad projektom prevzal záštitu starosta Petržalky Vladimír Bajan. Výber detí prebieha v spolupráci s odborom školstva a sociálnych služieb na príslušných Mestských úradoch v Bratislave.

PRÍĎTE príjemne a užitočne stráviť MDD na RODINNÚ AKCIU do areálu Auparku a Sadu Janka Kráľa v Bratislave a užiť si NAPLNO deň. DETI budú mať možnosť po REGISTRÁCII (trvá len do 14:00), kde dostanú HRACIU KARTU, absolvovať 20 STANOVÍŠŤ v celom sade s ATRAKTÍVNYMI SÚŤAŽAMI, ukážkami TECHNIKY a práce. (Polícia, Hasiči, Horská služba, Vojaci, Kynológovia..) Po úspešnom absolvovaní zadania dostanú na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Po zozbieraní všetkých vylúštia tajničku a sú zaradené do žrebovania o atraktívne ceny. Podujatie je vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

Na stanovištiach sa predstavia: Polícia SR, Hasičský a záchranný zbor SR, Horská záchranná služba, Emergency asistent system a Life Star Emergency, Bratislavská kynologická záchranná brigáda, Vnímavé hračky a Detské centrum Olivo, Kultúrne zariadenia Petržalka, Hniezdo záchrany, Orbis institute, Športové turnaje.sk, Nadácia LINAJE, Cultus Slavica, Ozbrojené sily SR a Vojenská polícia, Jazyková škola Empire a ďalší...

ABSOLVENTI KURZU PRVEJ POMOCI SPOLU S PROFESIONÁLMI PREDVEDÚ
SIMULOVANÚ ZÁCHRANNÚ AKCIU

Počas dňa je pripravené množstvo SPRIEVODNÝCH AKCIÍ A ATRAKCIÍ - workshopy, skákacie hrady, čitateľský kútik, fotenie, detský kasting, meranie zraku...


Na PÓDIU VYSTÚPIA detský umelci a hostia, ako MAJSTERKY SVETA V HIP-HOPE, ČESTNÁ STRÁŽ Ozbrojených síl SR, EGO a ďalší kamaráti.


Záverom VYHODNOTENIE projektu a žrebovanie LÁKAVÝCH CIEN.
<< späť

Skočiť na menu