V Senici sa opäť bojovalo


 V Senici sa opäť bojovalo

..., ale tentoraz s varechou v ruke. Táto súťaž je už tradícia. V priestoroch Sokolovne v klube „U DELOSTRELCA“ v Senici sa v sobotu 11.5.2013 konala súťaž vo varení najlepšieho guláša. Súťaž vyhlásil plk. v.v. Jozef KAVECKÝ, predseda Občianskeho združenia Delostrelec. Účastníci akcie boli široká verejnosť, členovia združenia, ich známi a rodinní príslušníci.

 

 

Súťažiaci mali dobrú náladu. Družstvá sa schádzali od skorého rána v počtoch 3-5 členov, aby sa pokúsili bojovať o prvé miesto v kvalite guľáša. Ľudia sa bavili, rozprávali a zdalo sa, že boli s akciou spokojní. Nešlo o ceny a výhry, ale o stretnutie všetkých dobrých ľudí, priaznivcov Občianskeho združenia Delostrelec. Všetci sa snažili, aby ich guľáš bol najlepší. Na súťaž sa riadne pripravili a brali to veľmi vážne. Bol to skrátka jeden nádherný vydarený deň.


Regrutačná skupina Trnava zabezpečila prezentáciu OS SR a program pre najmenších v športových aktivitách. Takisto aj nestranné prinesenie uvareného guľáša pred hodnotiacu komisiu. Komisia na základe rôznych požiadaviek a parametrov degustovala a hodnotila celkový vzhľad, veľkosť mäsa, chuť, vôňu a konzistenciu. Na základe výsledkov určila, ktorý navarený guľáš bol najlepší.

Na záver aktivity organizátori vyhlásili výsledky a odovzdali diplomy a ceny. Príslušníci regrutačnej skupiny Trnava odmenili najlepších kuchárov vecnými cenami v podobe propagačného materiálu.

Regrutačná skupina Trnava so sídlom na Bottovej ulici č. 4 v Trnave ponúka kompletný personálny servis pri prijímaní nových profesionálnych vojakov a vojačiek do radov Ozbrojených síl.


V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo  V Senici sa opäť bojovalo

Autor: čatár Bc. Andrej Žilík , Foto: nadporučíčka Mgr. Mária Sliepková - Dátum: 14.05.2013
Čítanosť: 22382
Verzia pre tlač

Skočiť na menu