Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
Október 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ženisti absolvovali sústredený výcvik na Váhu


Ženisti absolvovali sústredený výcvik na Váhu
Plánovanie a vykonávanie odborných úloh ženijnej podpory a zladenie jednotiek bolo cieľom spoločného sústredeného výcviku 5. ženijnej odtarasovacej roty a 6. ženijnej roty ženijného práporu Pozemných síl, ktorý sa uskutočnil uplynulý týždeň v Posádkovom cvičisku Váh.
 
Vyvrcholením výcviku pod názvom Brave Sapper 2013 bolo odborné taktické cvičenie oboch rôt s využitím systému MILES na tému: „Činnosť ženijnej roty pri plnení úloh ženijnej podpory operácií manévrových jednotiek.“ pod vedením kapitána Radoslava Kalužu a nadporučíka Tomáša Fedora. Hlavným cieľom odborného taktického cvičenia bolo preveriť a zladiť činnosť veliteľov a podriadených jednotiek pri plánovaní a vykonávaní úloh ženijnej podpory, ako i preveriť zladenosť jednotiek pri plnení odborných úloh.

Ženisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na VáhuŽenisti absolvovali sústredený výcvik na Váhu

Autor: zpr PS , Foto: nrtm. Ing. Ján KECSKÉS - Dátum: 07.03.2013
Čítanosť: 8068
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share