Futbal ako motivátor


Futbal ako motivátor
Šport by mal byť prospešný nielen pre zdravie, ale aj dušu. V tomto duchu sa zachovali príslušníci vojenského útvaru v Leviciach, z ktorého dielne vzišiel jedinečný produkt, ktorý mal možnosť otestovať už niekoľko futbalových tímov v okrese Levice.
Futbalové mužstvo, tzv. trenažér, je zložené z terajších aj bývalých príslušníkov práporu, ktorí sa aj naďalej hrdo hlásia k svojej komunite.
Futbalový trenažér predstavuje amatérske futbalové družstvo, ktoré funguje s cieľom inovatívnym spôsobom podporiť tréningové procesy iných futbalových družstiev. Je možné využívať ich služby počas pravidelných tréningov družstiev, ako aj pripraviť priateľské zápasy na ich pôde. Trenažér pôsobí pozitívne na športové správanie a umožňuje progres jednotlivým tímom.
Za týmto užitočným projektom stojí takmer dvadsiatka príslušníkov 13. mechanizovaného práporu, aby mohli neustále rozvíjať svoju fyzickú zdatnosť a aktívne reprezentovať našu organizáciu na širokej verejnosti.

Futbalový trenažérFutbalový trenažérFutbalový trenažérFutbalový trenažérFutbalový trenažérFutbalový trenažérFutbalový trenažérFutbalový trenažér

Autor: z. Soňa Slebodníková, por. Mgr. Michaela Rajnohová , Foto: z. Soňa Slebodníková - Dátum: 20.11.2012
Čítanosť: 10003
Verzia pre tlač

Skočiť na menu