Všetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnoci


Všetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnoci

Nielen tradiční návštevníci Vojenského historického múzea v Piešťanoch si prišli dňa 19. mája 2012 na svoje. Otvorenie sezóny prilákalo veľa fanúšikov vojenského povolania, vojenskej histórie, ktorí sa prišli s očakávaniami pozrieť na vystavované exponáty vojenskej výzbroje a taktiež výstroja.

 


 

 

Bohatou ponukou vystavovaných kusov vojenskej automobilovej techniky, pásovej i kolesovej, leteckej techniky, uniformami či zbraňami sa očakávania určite naplnili. Niektoré priam lákali svojou pripravenosťou zapózovať objektívom fotografov, ktorí hľadali to najlepšie svetlo ako by ten či onen model z rokov 1945 - 1992 vyzeral na fotografii čo najlepšie.

 


Program podujatia sa niesol aj v duchu dynamických ukážok. Areálom múzea sa v tento deň prechádzalo viacero zoskupení mladých ľudí odetých do rôznych uniforiem.

 

Príslušníci Skupín personálneho doplňovania Územných vojenských správ v Trnave a Trenčíne sa spojili s cieľom zefektívniť proces informovania verejnosti o možnostiach vstupu do Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Najmenších prilákali balóny a iné hračky, ktoré mohli vyhrať v pripravených súťažiach.

 


Návštevníci prichádzali až do polnoci, kedy sa brány múzea opäť zatvorili.


Všetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnociVšetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnociVšetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnociVšetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnociVšetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnociVšetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnociVšetky brány múzea v Piešťanoch boli otvorené až do polnoci

Autor: čatárka Ing. Andrea HERGOTTOVÁ - Dátum: 23.05.2012
Čítanosť: 41948
Verzia pre tlač

Skočiť na menu