Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
August 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Rakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obrany


Rakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obrany

Fakt, že príslušníci protilietadlovej raketovej brigády Nitra, tzv. "rakeáci", majú dôkladne osvojené bojové zručnosti pri zachovaní suverenity a obrany vzdušného priestoru už niekožkokrát potvrdili svojimi výsledkami bojových strelieb PVO (protivzdušnej obrany).

Rakeáci však nezaostávajú ani vo svojich „pozemných“ zručnostiach. Nadobudnuté poznatky v oblasti základných bojových zručností jednotlivca a malej skupiny preukazujú aj pri plnení úloh v čase mimoriadnej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19. Plnenie asistenčných úloh v prospech policajného zboru SR s ciežom zabráni šíreniu vírusu si vyžaduje nepodceni žiadnu oblas prípravy a podpori flexibilitu a všestrannos profesionálnych vojakov. Motto prípravy „ažko na cvičisku, žahko na bojisku“ eliminuje akékožvek zlyhanie v nečakaných situáciách. Rakeáci sa tak aktívne zapájajú do boja s neviditežným nepriatežom - COVID-19.


Rakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obranyRakeáci sa predstavili novému vedeniu rezortu obrany

Autor: plrb , Foto: rtm. Jozef Járek - Dátum: 29.05.2020
Čítanos: 671
Verzia pre tlač

Skoči na menu


Share