Preskocit navigáciu

Tankové dni Laugarício – Deň s pozemnými silami OS SR - AVÍZO


Tankové dni Laugarício – Deň s pozemnými silami OS SR - AVÍZO
                 Srdečne Vás všetkých pozývame do Trenčianskych Stankoviec, kde sa 29. júna 2019 uskutočnia Tankové dni Laugarício – Deň s pozemnými silami OS SR so začiatkom o 10,00 hod.
                Podujatie sa koná pod záštitou náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl Slovenskej republiky generála Daniela Zmeka a predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslava Bašku. V statickej časti bude prezentovaná technika, výstroj a výzbroj Ozbrojených síl SR ako aj zahraničných hostí z Armády Českej republiky, Rakúska, Poľska, Maďarska, Veľkej Británie, Ukrajiny a iných. Súčasťou programu bude aj pre divákov atraktívna dynamická ukážka, v ktorej sa okrem iných predstaví aj modernizované bojové vozidlo BPsV-I, viacúčelový vrtuľník Sikorski UH-60M Black Hawk a v statickej ukážke nové bojové vozidlo Polaris.
Profesionálni vojaci budú mať na podujatie bezplatný vstup po predložení služobného preukazu. Bezplatný vstup bude umožnený aj zamestnancom rezortu obrany po predložení povolenia na vstup do vojenského objektu (vstupky). Deti do 130 cm – vstup zdarma.
Tešíme sa na Vašu účasť!!!


Autor: Sek vel.PS - Dátum: 25.06.2019
Čítanosť: 2774
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share