Preskocit navigáciu

Víťazka Banskobystrického polmaratónu

Už tradične sa začiatkom septembra koná športové podujatie v metropole stredného Slovenska O2 MARATHON BANSKÁ BYSTRICA. Na 6. ročníku tohto podujatia Veliteľstvo Posádky Bratislava vzorne reprezentovala slobodníčka Nikola Lapošová, príslušníčka Čestnej stráže OS SR. Nikola, so štartovným číslom 2478, obsadila pódiové umiestnenie hneď vo dvoch kategóriách polmaratónu. S časom 01:37:08 získala prvenstvo v kategórii žien v Majstrovstvách rezortu obrany a v kategórii ženy – absolútne (18 - 39 rokov) obsadila fantastické 3. miesto.

Slobodníčke Lapošovej srdečne gratulujeme k vynikajúcemu výsledku a želáme jej veľa ďalších športových úspechov.

Víťazka Banskobystrického polmaratónu Víťazka Banskobystrického polmaratónu Víťazka Banskobystrického polmaratónu

Autor: por. Bc. Zuzana LANČARIČOVÁ , Foto: slob. Nikola LAPOŠOVÁ - Dátum: 05.09.2017