Preskocit navigáciu
VYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
September 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   


Vyhlásenie o prístupnosti

Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande


Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande
Po rušnom sobotňajšom dni, ktorý bol poznačený tragickými udalosťami na základni  spojeneckých vojsk a taktiež medzi alfalandskými občanmi, bol  nedeľný deň o  niečo pokojnejší.

Veliteľ slovenského kontingentu prijal opatrenia voči útokom a pokúša sa stabilizovať bezpečnostnú situáciu, aby nebolo marené humanitárne úsilie medzinárodného spoločenstva a aby sa ešte viac nezhoršovalo už aj tak dosť vyhrotené napätie medzi miestnym obyvateľstvom. Preto rozhodol preskupiť svoje jednotky ako reakciu na vzniknutú bezpečnostnú situáciu a vytvoriť si tak lepšie podmienky na elimináciu potenciálnych hrozieb v budúcnosti. Opatrenie ktoré veliteľ slovenského kontingentu prijal má umožniť lepšie pokrytie priestoru zodpovednosti a umožniť tak rýchlejšiu reakciu na prípadné bezpečnostné incidenty alebo snahu militantných jednotiek destabilizovať situáciu v oblasti.

Jedným z ďalších dnešných opatrení bolo aj zintenzívnenie komunikácie s miestnymi lídrami so starostami obcí a predstaviteľmi mimovládnych a humanitárnych organizácií, ktorí majú vplyv na verejnú mienku. Veliteľ kontingentu ako aj jeho štáb začali intenzívnu komunikáciu s cieľom ubezpečiť miestne obyvateľstvo, že cieľom všetkých týchto opatrení a vôbec prítomnosti ALFA FORCES v Alfalande je zabezpečiť im lepšie podmienky, nastoliť základnú bezpečnosť a eliminovať práve snahy týchto ozbrojencov.Títo v poslednej dobe páchali zločiny na tomto území, eliminovať ich snahu o destabilizáciu celej situácie a zhoršovanie podmienok ľudí, ktoré chcú potom využiť na svoju propagandu a následne nastoliť moc, ktorá by bola proBRAVOLANDSKÁ a vytvoriť si tak podmienky na ďalšie pokračovanie vyháňania SUFFERTRIBE z oblasti v duchu snáh o pripojenie tohto územia k BRAVOLANDU. Výsledkom dnešného bezpečnostného rokovania bola dohoda medzi spojeneckými vojskami a jednotlivými organizáciami o vzájomnej spolupráci.

Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande              Prijaté opatrenia k zlepšeniu bezpečnostnej situácie v Alfalande

Autor: PIO , Foto: PIO - Dátum: 17.10.2010
Čítanosť: 34697
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share